ODKRYJ KOBIETĘ DRZEMIĄCĄ W TOBIE. W KILKA GODZIN, BEZ UMIEJĘTNOŚCI POZOWANIA

Sesje kobiece


Jesteś warta każdego kadru. Wejdź w świat pięknej sesji zdjęciowej w której główną rolę grasz Ty!

Nie uwierzysz ile to zmienia


Sesja zdjęciowa to znacznie więcej niż tylko zrobienie zdjęć.

To potężny wzmacniacz pewności siebie, który pozwala zobaczyć siebie  w najlepszym świetle, jakości i z perspektywy, której nigdy wcześniej nie widziałeś.

Zdjęcia będą dowodem tego, kim naprawdę jesteś, nie tylko dzisiaj, ale przez całe Twoje życie i przyszłe pokolenia.

Jako fotograf, dbam by samej stawać przed obiektywem innych twórców. 

Sesje zdjęciowe zmieniają życie i nauczyły mnie by patrząc się w lustro mogła powiedzieć sobie "fajnie dziś wyglądasz" widząc przed sobą kobietę.

 W aucie to przecież ja jestem kierowcą, a nie bez przyczyny to przednia szyba jest taka wielka, a wsteczne lusterko malutkie. 

Jedź do przodu, tylko asekuruj się historiami pasażerów i przeszłością. 

A ja tą podróż i Ciebie z zaszczytem sfotografuję.

 

Konsultacja 


Chcę Cię poznać, chcę wiedzieć jak mogę Ci pomóc. Każda sesja jest "szyta na miarę" i kreowana specjalnie dla Ciebie

Wymarzone kadry


Podczas konsultacji pytam o kadry bliskie Twojemu sercu i poczuciu estetyki. Dopiero wtedy dobieram studio i wiem jak oprócz mjego stylu, zrobić zdjęcia tak, żeby były po prostu idealne.

Wybór ubrań i makijażu


Pomagam również w doborze garderoby. Mogę skonsultować Twoje ubrania podczas video rozmowy, na podstawie zdjęć, możesz mnie również "zabrać" do przymierzalni. 

Sesja 


Cała sesja to swobodna rozmowa z dobrą koleżanką. Bez spięcia ale na wesoło. Możemy poruszyć każdy temat, ja oprócz chwytania chwil aparatem, chętnie wysłucham Twojej historii. 

Stworzone przez kobietę dla kobiet

 

Czemu nie mogę znaleźć cen sesji?


Sesje, które wykonuję są skrojone na miarę. Każdą wycenę poprzedza konsultacja w której chcę się dowiedzieć jak mogę Ci pomóc. Wyjątkowość sesji zdjęciowej charakteryzuje przeżycie w którym główną rolę grasz Ty.  Nie kreuję tak ważnych chwil w ciemno. Chcę poznać Twoją wyjątkową osobę i historię, która ją tworzy.

Co otrzymuję na sesji?


  • Kadry pełne piękna
    W zależności od pakietu, otrzymujesz od 5 do 15 obrobionych ujęć. Od 10 lat zajmuję się obróbką zdjęć, Twoje kadry są w dobrych rękach.
  • Piękne wydrukiKażdy pakiet zawiera wydruki wysokiej jakości, zapakowane w piękną owijkę do zdjęć. Owijki będące mojego projektu są przeze mnie własnoręcznie szyte.
  • Bezpłatna konsultacja - Byśmy mogły stworzyć piękne ujęcia, chcę Cię poznać! Spotkanie konsultacyjne pozwala skroić sesję na Twoją miarę by efekt końcowy był zniewalający!
  • Projektowanie sesji - W mojej pracy nie ma przypadkowych kadrów. Klimat, cechy naszego spotkania oraz efekt końcowy to zasługa przemyślenia i zaprojektowania sesji.
  • Makijaż W zależności od pakietu w skład wchodzi wykonanie profesjonalnego makijażu. 
  • Wyjątkowy czas Czas spędzony podczas sesji to nie tylko makijaż i zdjęcia. To przeżycie do którego będziesz wracać często i z uśmiechem na ustach.

To jest naprawdę DAR ze potrafisz wydobyć z człowieka takie piękno ❤️

Takie coś powinno być na NFZ!

Kasia

Z każdym dniem kocham siebie coraz bardziej ❤️Pracuję nad tym już dłuuuugo ale chyba właśnie od czasu naszego ostatniego spotkania przeglądanie swoich zdjęć , odpalanie linku od Ciebie nie jest już puszką Pandory a puszką radochy i szczęścia ????

Karina

Justyna sprawia że czuje się szczęśliwa, że czuję się kobieca , że czuję się dobrze sama ze sobą.
Ci którzy mnie lepiej znają wiedza że uwielbiam robić zdjęcia ale nie lubię się na nich oglądać. A ta kobieta sprawia że za każdym razem mówię WOW!  Nie ważne czy jest to sesja w ruchu, rodzinna, firmowa, kobieca, w plenerze, czy w studio wszystkie są fantastyczne. Ważne jest też to że sama sesja jest po prostu przyjemna, nie stresujesz się.
Nie wyobrażam sobie aby kto inny ze mną pracował, tym bardziej że Justyna jest też instruktorem więc rozumie i kocha ruch.

To tylko dzięki niej odważyłam się 2 lata temu na sesję kobiecą w bieliźnie. Czułam się zaopiekowana i też cudownie przygotowana dzięki profesjonalnemu makijażowi.

DZIĘKUJĘ jesteś profesjonalistą w każdym calu.

Kamila 

Justyna Veni Ejsmont


Od Kilkunastu lat pracuję z ciałem człowieka, czy to fotograficznie, czy na sali fitness, gdyż jestem również instruktorem z wieloletnim stażem. Połączenie tych dwóch zawodów oraz moja umiejętność czytania ludzi jak i własne doświadczenia zdobyte podczas drogi do akceptacji własnego ciała, daje mi dostęp do narzędzi, jakich prawdopodobnie nie posiada innych fotograf.