Co otrzymujesz na sesji?

Kluczowe  filary mojej pracy

Lata doświadczenia 


Nie rób tego błędu i nie powierzaj tak ważnego elementu swojego życia, jakim jest poprawa samopoczucia, osobie bez doświadczenia. 

Od początku moje fotografowania, pracowałam z fotografią modową, rodzinną i portretową. Fotofrafowałam wnętrza ogromnych al prpdukcyjnych, pracowników, dań i ciuchów i mimo wszystko w każdym tym wypadku praca polegała na kontakcie z ludźmi. Wykładałam fotografię na uczelni wyższej.  Pracowałam ze studentami, rodzicami, dziećmi, prezesami firm, pracownikami zakładów i "zwykłymi" - niezwykłymi kobietami". 

Wnoszę to doświadczenie do każdej sesji, którą wykonuję. Czy dużej czy małej. Każda jest tak samo ważna.

Poprowadzę Cię


Nawet jeśli zwykle czujesz się niekomfortowo przed kamerą, tym razem tak nie będzie. Zrobię na Tobie wrażenie, rozśmieszę i pomogę Ci nabrać pewności siebie. Mam talent czytania emocji, widzenia zakłopotania i nigdy nie przekraczam Twoich granic. Pomagam pozować ale sesja to tak naprawdę rozmowa z dobrą znajomą.

Przeprowadzę Cię przez cały proces, aby współpraca była przyjemna i łatwa. Sprawię, że czasami przerażające doświadczenie bycia przed kamerą będzie naturalne i zabawne. 


Moja osobista historia 


Przeżyłam to co Ty, szukałam innego widzenia siebie, walczyłam i "lepsze" inne ciało. Nie akceptowałam choroby skóry ani depresji z którą się zmagam. W końcu sama regularnie pozuję czy to sobie, czy innym fotografom by móc czuć to co moje klientki. 

Jakość 


Pracuję na najwyższej jakości sprzęcie i oprogramowaniu, dzięki czemu zdjęcia można wykorzystać w mediach społecznościowych, albumach fotograficznych, a nawet billboardach.

Pomysł na sesję!


Aktywnie wymyślam pomysły, jak uzyskać jak najlepsze rezultaty dla moich klientów. Tak jak:

  • Pomoc w wyborze ubrań do sesji
  • Miejsca sesji zdjęciowych
  • Pomysł na zdjęcie

  • Najlepsze zdjęcia, które Ci odpowiadają

Organizacja całości sesji 

Projektowanie sesji 


Podczas rozmowy konsultacyjnej  na podstawie Twoich odpowiedzi wybieram i rezerwuję studio dla Ciebie.

Umówienie makijażystki


Umawiam za Ciebie makijażystę, przed sesją konsultuje z nią Twój pomysł na sesję i uzgadniamy Twój makijaż, poprzedzony Twoimi uwagami.

Wydruki zdjęć


Każde wybrane przez Ciebie zdjęcie będzie wywołane i wysłane do Ciebie :)

Retusz i presety


Zaczynając naukę jako retuszer, maskowałam wszelkie ludzkie niedoskonałości. Obecnie Odchodzę od tak drastycznych obróbek. Aczkolwiek każde wykonane przeze mnie zdjęcie jest poddane indywidualnej obróbce. Dodaję swoje własne presety, jak i delikatnie retuszuję niedoskonałości skóry. Tak, wymaga to dużo czasu i wysiłku, ale na szczęście kocham swoją pracę.
Daje zdjęciom efekt „wow”.

Zdjęcia tego samego dnia! 


U mnie nie ma czekania na zdjęcia. W każdą sesję zdjęciową mam wliczony czas na wysłanie efektów tego samego dnia! 

Druk i dodatkowe albumy 


Dzisiejsze czasy niosące nieskończone metody druku, pozwalają na piękne eksponowanie zdjęć. Pomagam w wyborze ewentualnych dodatkowych druków albumów, książek czy folioboxów, zajmuję się zamówieniem ich i dbam o aspekty techniczne. 

Mój czas


Sesja to nie tylko spotkanie się w studio i robie zdjęć. Sesja u mnie to przeżycie składające się z:
  • konsultacji przed sesją,
  • konsultacji stylizacyjnej,
  • sama sesja
  • pomoc w wyborze zdjęć
  • obsługa po sesyjna

Prywatna Galeria online 

Po sesji zdjęciowej do dyspozycji masz własną galerię z której wybierasz zdjęcia. Zdjęcia są tam dla Ciebie rok. 

Backup zdjęć

Twoje zdjęcia zaginęly? Dysk się spalił? Pies nasikał na laptopa? Spokojnie, przechowuje Twoje zdjęcia na osobnych dyskach twardych.

Kocham swoją pracę!


Jestem absolutnie zapalonym fotografem, żyjącym w zgodzie ze sobą. Możesz mieć pewność, że moja praca mnie nie nudzi, uwielbiam ją i jest moim "oczkiem w głowie". Dzięki temu masz pewność, że będę zawsze zaangażowana i gotowa do pomocy. 

Pracuj z Justyną

Professional photography services